Vajna Tímea luxusszállodában szexizget mostanában

Van olyan szoba, ami napi 2,95 millió Ft-ba kerül.

A kaliforniai Montecitóból jelentkezett be Vajna Tímea az Instagramon a legfrissebb posztjában. A híresség a Rosewood Miramar Beach Hotelben mutatta meg, mennyire szexi, ha az ember egy számmal kisebb bikinifelsőt vesz. A Rosewood Miramar Beach Hotel honlapjára két okból érdemes vetni egy pillantást. Egyrészt mert egy gyönyörű helyről van szó Santa Barbara városától nem messze, az óceán partján.

Vajna Tímea
instagram

Másrészt a szálló foglalási oldaláról kiderül, hogy a hotel magyar szemmel kicsit meghökkentő árakkal dolgozik: a legolcsóbb szobák napi ára 2025 dollárnál kezdődik, ez kb. 600 000 Ft, de van olyan négyszemélyes lakosztály is, amit naponta 9850 dollárért kínálnak, ez pedig a jelenlegi árfolyamon 2 955 000 Ft, azaz gyakorlatilag hárommillió forint naponta - írja a 168ora.hu.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű