Szárligeti ágyazatcsere és váltókarbantartás miatt július 12-én és 13-án módosul a szombathelyi és a nemzetközi InterCityk, EuroCityk és egyes railjetek menetrendje - derült ki a Mávinform honlapjáról.
Szombaton a Savaria IC-k Kelenföldről közlekednek 18 perccel korábban, óra 11 perckor indulnak, és oda is érkeznek a megszokott menetrendhez képest 9 perccel később, óra 37-kor. A GYSEV szakaszán, Szombathely és Csorna között pótlóbusz közlekedik továbbra is.
A Keleti pályaudvarról 23 perccel korábban (5:50-kor) Szombathelyre induló Savaria IC (IC 922) a Keleti pályaudvarról indul, Győrtől a megszokott alapmenetrend szerint közlekedik.
A Szentgotthárdról 30 perccel korábban (4:31-kor) a Keleti pályaudvarra induló Savaria IC (IC 929) Kelenföldig közlekedik. Szombathelytől alapmenetrend szerint indul pótlóbusz Csornáig.
A Szombathelyről 19:10-kor a Keleti pályaudvarra induló Savaria IC (IC 921) a Keleti pályaudvarra érkezik 14 perccel később, 21:58-kor.
Vasárnap a Savaria IC-k Kelenföldről indulnak és oda is érkeznek. Szombathely és Csorna között pótlóbusz közlekedik továbbra is.
A Keleti pályaudvarról 23 perccel korábban (5:50-kor) Szombathelyre induló Savaria IC (IC 922) a Keleti pályaudvarról indul, Győrtől alapmenetrend szerint közlekedik.
A Szentgotthárdról 30 perccel korábban (4:31-kor) a Keleti pályaudvarra induló Savaria IC (IC 929) Kelenföldig közlekedik. Szombathelytől alapmenetrend szerint indul pótlóbusz Csornáig.
A Szombathelyről 9:10-kor a Keleti pályaudvarra induló Savaria IC (IC 927) a Keleti pályaudvarra érkezik 14 perccel később 11:58-kor.
Szombaton és vasárnap a GYSEV szakaszán pályakarbantartás miatt Győr és Szombathely között pótlóbusz, Szombathely és Szentgotthárd között vonat, Szentgotthárd és Graz között szintén pótlóbusz közlekedik.