Van adventi koszorú ötvenezerért, de az olcsóbbak is drágák

Átlagosan 30 százalékkal drágábbak az adventi koszorúk a tavalyi évhez képest.

Az adventi koszorúk iránti kereslet nem, viszont az áruk átlagosan 30 százalékkal drágultak – írta az RTL Híradó. Az árusok viszont arról számoltak be, hogy az azonos kereslet ellenére mindenki az olcsóbb adventi koszorúkat keresi. A legolcsóbb idén egy szupemarketben hatezer forint könyékén van, míg egy virágüzletben hét-nyolcezer forint körül mozog az áruk. Az adventi koszorúk a felső határa pedig az 50 ezer forintot is meghaladhatja.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek