Vasi fürdők az élmezőnyben az Év Fürdője 2017. szavazáson

Szombathely környékéről idén kilenc fürdő is részt vesz a szavazásban. De még semmi sem dőlt el, két hétig lehet szavazni!

Még két hét aztán a nyárral együtt lezárul a fürdők legnagyobb hazai megmérettetése, Az Év Fürdője 2017 közönségszavazás. A verseny pillanatnyi állás szerint két megyei fürdőknek minden esélye megvan arra, hogy TOP 10-ben végezzen.

A termalfurdo.hu szervezésében idén harmadik alkalommal, három kategóriában keresik az ország legkedveltebb fürdőit. Szeptember elején derül ki, melyik lesz Az Év Fürdője, Az Év Feltörekvő Fürdője, A Helyiek Kedvenc Fürdője. A versenyt a Magyar Fürdőszövetség is támogatja.

Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő
termalfurdo.hu

Kilencből kettő: megyei fürdők az élbolyban

Vas megyéből idén 9 fürdő vesz részt a szavazásban. A szervezők a verseny során többször közzétettek részeredményeket az aktuális állásról. A legutóbbi, augusztus 15-én közzétett kategóriánkénti TOP 10-et szemügyre véve látható, a megyei indulók közül két fürdő is közel áll ahhoz, hogy a szavazás végén is a legjobbak között szerepeljen.

A Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő eddig mindig dobogón végzett, idén is a legjobbak között szerepel. A megye másik országos hírű fürdője, a Bükfürdő Gyógy- és Élménycentrum is a legjobb tíz között van Az Év Fürdője kategóriában.

A szavazásban szerepelő Vas megyei fürdők ide kattintva láthatóak.

Nagy hajrá és szoros eredmények várhatóak

A korábbi évek tapasztalata alapján az utolsó két hétben érkezik a szavazatok közel 20%-a, és a helyezések is sokat változhatnak, így a jelenleg jól szereplő fürdők sem nyugodhatnak meg teljesen. Szavazni augusztus 31-én éjfélig lehet.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Életmód