Héder Barna a vezeti tovább Gundel Takács helyet a Maradj Talpon!-t

A Duna TV Maradj talpon! március 10-i adásában bemutatkozik a kvízműsor új játékmestere, Héder Barna és elköszön a nézőktől Gundel Takács Gábor. A vetélkedő a közmédia egyik legnézettebb műsora, több mint öt éve van képernyőn. Március 13-tól hétköznap esténként 19.30 órától Héder Barna teszi próbára a játékosok tudását. A főleg sportműsorokból ismert televíziós szakember számára nem ismeretlen a szórakoztató műsorok világa sem, hiszen korábban is vezetettet már hasonlót.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek