Két ittas sofőrt is fülön csíptek a Vas vármegyei rendőrök

A rendőri intézkedések során két esetben mutatott pozitív értéket az alkoholteszter az elmúlt 24 órában – írja összesítőjében a Vas Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

Egy helyi sofőrt Sárvár belterületén, egy kenyeri járművezetőt pedig az Ostffyasszonyfa és Csönge közötti útszakaszon igazoltattak és bizony mindkettejüknél pozitív lett a teszt.

A két férfival szemben így járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult az illetékes rendőrkapitányságokon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek