A Vas vármegyei rendőrök április 11-én 5 óra és április 12-én 5 óra között személyi sérüléssel járó közlekedési baleset helyszínén nem intézkedtek.
A balesetek megelőzésére irányuló ellenőrzések során, a sárvári egyenruhások a délutáni órákban, Rábapaty belterületén intézkedtek egy helyi sofőrrel szemben, aki úgy vett részt autójával a forgalomban, hogy nem rendelkezett érvényes vezetői engedéllyel. A férfit előállították és szabálysértési őrizetbe vétele mellett, engedély nélküli vezetés miatt eljárást kezdeményeztek vele szemben, adta hírül a Vas Vármegyei Rendőr-Főkapitányság.