A Büki Gyógyfürdő Zrt. értesítette lapunkat (is), hogy karbantartás vár a Szent Kelemen-medencére április 24. és 26. között, azaz hétfőtől szerdáig lezárják azt. Köszönik a vendégek megértését és türelmét.
A májusi hosszú hétvégékre hosszabb nyitvatartással készülnek: május 1-jén, hétfőn, valamint május 29-én, hétfőn is 20 óráig lesz nyitva a fürdő.
A Föld napja alkalmából, a Zrt. nyugdíjas dolgozóinak tiszteletére április 21-én, pénteken 10 órakor fát ültetnek a fürdő egyik külső zöld területén. Köszöntőt mond Cziráki László vezérigazgató és Németh Sándor polgármester.
A szaunaprogramok folytatódnak, bővebb tájékoztatás a hivatalos honlapon.