„Az elmúlt 24 órában a vasi egyenruhások két olyan sofőrrel szemben is intézkedtek, akik ittasan ültek a volán mögé” – írja szerdai jelentésében a Vas megyei rendőrség.
Egy táplánszentkereszti gépkocsivezetővel szemben Szombathelyen, míg egy helyi autóssal szemben Velemben mutatott pozitív értéket az intézkedés során alkalmazott alkoholszonda.
A két férfit a rendőrök előállították és velük szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás az illetékes rendőrkapitányságokon