Barack Obama ezt a Valentin-napi képet osztotta meg

Két mondatot írt hozzá.

A tegnapi nagy Valentin-napi romantika-zuhatagban elkerülte figyelmünket Barack Obama közösségi média posztja.

A szabad sajtót egyre több támadás éri. Segítsd a hiteles újságírást helyben is!
Támogatom

„Harminckét éve vagyunk együtt, és még mindig eláll a lélegzetem. Boldog Valentin-napot, Michelle Obama!”

- írja a fotó fölé az egykori amerikai elnök.

Úgy tűnik, a feleség nem szólt hozzá a fotóhoz, csak csendben tudomásul vette a bókot.

Bármilyen hihetetlen, Barack Obama már 64, felesége 61 éves.

adó 1% nyugat.hu 2025

Segítsd a szabad újságírást helyben is! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A szabad sajtót egyre több támadás éri, és a világot ellepik a hamis hírek. Támogassatok minket adótok 1 százalékával, hogy egy olyan országban élhessetek, ahol gyakorolhatjátok a jogaitokat.
Tovább a felajánláshoz!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek