Sulyok Tamás kommunikációs igazgatója nemcsak kioktatta, de le is poloskázta tegnap a Telexet

A Szombathelyről indult Szántó Georgina - aki Sulyok Tamás helyett szokott köztársasági elnöki véleményt megfogalmazni - egy kicsit elragadtatta magát a Facebookon.

Mi is beszámoltunk arról Csak, hogy világos legyen: a köztársasági elnök hivatala nem a köztársasági elnök véleményét közli 2025. March 19. 07:31 , hogy elég érdekesen alakul a Telex és a Sándor-palota levelezése az elmúlt napokban, azonban kiderült, hogy a történetnek még nincs vége: a 444.hu vette észre, hogy a Köztársasági Elnöki Hivatal kommunikációs igazgatója, Szántó Georgina egy elég határozott posztot tett közzé a Facebook-oldalán. Egy poloska fölé írt szöveggel azzal vádolta meg a „Telex selejt”-et, hogy „össze-vissza hazudozott” az államfővel kapcsolatban. A lap le is mentette a posztot (mely már nem érhető el):

444.hu

Szántó Georgina bő két évtizede Szombathelyen, a Szombathelyi Televízió munkatársaként indította be karrierjét - írta még tavaly az ugytudjuk.hu, majd később műsorvezető lett a köztévében és a Karc FM-en, ezt követően pedig az Alkotmánybíróság kommunikációs vezetői feladatait látta el. 2024. március 5. óta a Sándor-palota kommunikációs igazgatója, így a hivatal és a köztársasági elnök teljes kommunikációja hozzá tartozik.

Szántó Georgina / Facebook
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet