Az Aranyhíd Nevelési és Oktatási Központ a gazdasági válság miatt került nehéz helyzetbe, ezért minden olyan játékot szívesen fogadnak, amelyre otthon már nincs szükség. Az intézmény jelenleg 40 gyermek korai fejlesztéséről gondoskodik, összesen pedig mintegy 1000 fogyatékos, tanulásban akadályozott vagy logopédiai képzést igénylő gyerekkel, illetve családdal áll kapcsolatban. Horváth Róbert igazgatót elmondta, bármilyen megunt játékot szívesen fogadnak, de a kicsik most különösen a bicikliknek örülnének.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!