A Rábán júniusban levonult árhullám, valamint a Kőszeg hegyaljai településekre zúdult özönvíz szerű esőzések alatt a katasztrófa elkerülése miatt jelentős erőket mozgósítottak az árvízvédelmi munkálatokra. A készenléti rendőrség munkatársai, a vas megyei rendőrök több százezer homokzsák elhelyezésében vettek részt, és a kimagasló teljesítményt nyújtó rendőrök jutalmat vehettek át tegnap Kovács Ferenctől, a megyei közgyűlés elnökétől. Az állománygyűlésen a rendőrök munkáját megköszönte még Halmosi Zsolt, valamint Papp Károly dandártábornok is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!