Tegnap reggelre több gépkocsi-feltörés is történt Szombathelyen. Ezek az elkövetők az "egyszerűbb, de brutálisabb" módszert választották. Egy Renault Kangoo állt a Váci utcában, amelynek jobb oldali ablakát törték ki és egy GPS készüléket, tartóval, töltővel együtt vittek el. A kár kb. 60 ezer forint.
A Szent Gellért utcában álló személyautónak mindkét első ablakát törték ki, és az utastérből szintén GPS-t, annak tartóját, töltőjét vittek el, a kár kb. 50 ezer forint.
A Kassák Lajos utcában kettő Opel személygépkocsit törtek fel. Az Astrából ablakbetörés után iratokat, a Vectrából pedig szintén GPS készüléket és tartozékait vitték el.