Kanizsais tablókat keresnek – felhívás

Könyvbe kerülnek a Kanizsai Dorottya Gimnázium tablói. Közel 90 év végzős osztályainak tablót gyűjtik össze egy kötetebe. A 250 tabló közül jó néhánynak már sikerült a nyomára bukkanni, azonban még mindig van olyan osztály akiknek a fényképei után továbbra is nyomoznak a szerkesztők. Molnár László szerző azt mondta, az országos könyvsorozatban öt éve már jelent meg szombathelyi középiskola. Akkor a Nagy Lajos Gimnázium tablóit szerkesztették egy könyvbe. Az a kiadvány volt eddig a legtöbb példányszámban elkelt könyv, a szerzők most hasonló sikerre számítanak. A szerző azt is hozzátette, hogy a tablók esetenként részletes korlenyomattal is szolgálnak.

A szerzők a következő végzős osztályok tablóit keresik:
1946, 1950, 1952 A, 1953 A,B,C, 1954 C, 1959 A, 1965 D, 1966 A, 1967 B,C, 1968 C, 1969 C,E, 1970 C, 1971 D, 1973 E, 1974 A, 1975 B, 1977 B, 1983 A, 1991 E, 2004 T, 2005 B.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek