Könyvbe kerülnek a Kanizsai Dorottya Gimnázium tablói. Közel 90 év végzős osztályainak tablót gyűjtik össze egy kötetebe. A 250 tabló közül jó néhánynak már sikerült a nyomára bukkanni, azonban még mindig van olyan osztály akiknek a fényképei után továbbra is nyomoznak a szerkesztők. Molnár László szerző azt mondta, az országos könyvsorozatban öt éve már jelent meg szombathelyi középiskola. Akkor a Nagy Lajos Gimnázium tablóit szerkesztették egy könyvbe. Az a kiadvány volt eddig a legtöbb példányszámban elkelt könyv, a szerzők most hasonló sikerre számítanak. A szerző azt is hozzátette, hogy a tablók esetenként részletes korlenyomattal is szolgálnak.
A szerzők a következő végzős osztályok tablóit keresik:
1946, 1950, 1952 A, 1953 A,B,C, 1954 C, 1959 A, 1965 D, 1966 A, 1967 B,C,
1968 C, 1969 C,E, 1970 C, 1971 D, 1973 E, 1974 A, 1975 B, 1977 B, 1983 A,
1991 E, 2004 T, 2005 B.