Hulladékudvart létesítenének Szentgotthárdon

A tervek szerint a szemétgyűjtő hely az Ipari Park városi oldalán fog megépülni. Ezzel nemcsak a szelektíven gyűjtött hulladékok, de az építési törmelék és a veszélyesnek minősülő anyagok átvétele és ideiglenes tárolása is megoldott lesz a kistérségben. Az engedélyes tervek már készen vannak. A Vas Megyei Hulladékgazdálkodási Program pályázati lehetőségével a 40-50 millió forint értékű beruházás 70 százalékára lehet támogatást nyerni, emellett az eszközbeszerzés is megvalósulhat, a jelenlegi törmeléklerakó hely rekultivációja pedig ingyenesen megoldható.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek