Kompetencia alapú oktatás Celldömölkön

Mintegy 120 millió forintot nyert el a város arra, hogy az óvodában, az általános illetve a középiskolában mintegy 310 gyermek részvételével bevezessék a kompetencia alapú oktatást. Kidolgozták a programcsomagokat, a pedagógusok ezeket használják a gyerekek tanítása során. A tanárok képzése folyamatban van, és a szeptemberi tanévkezdéskor már eszerint kezdték meg az oktatást az intézményekben. Az új módszerrel a gyerekeket a készségük és képességük szerint oktatják a pedagógusok, így a különböző hiányosságokat egyénre szabottan tudják pótolni – hangsúlyozta Bacsó Ágnes szaktanácsadó.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek