Legkésőbb szeptember 15-ig kérhetik a diákhitelt azok a tanulók, akik október 15-én szeretnék megkapni a kért pénzösszeget. A Savaria Egyetemi Központban idén kísérleti jelleggel az intézményben is várják a hallgatókat, és segítenek az igénylőlap kitöltésében. De postákon, és bankokban továbbra is hozzá lehet jutni az űrlapokhoz, és ott is leadhatják a kérelmet a szombathelyi egyetemisták. Aki korábban már kapott diákhitelt, annak nem kell újra kérnie. A költségtérítéses hallgatók idén is élhetnek az úgynevezett engedményezéssel, vagyis közvetlenül a felsőoktatási intézmény számlájára utaltathatják a megállapodásban rögzített összeget – hívta fel a figyelmet Márkus Attila tanulmányi hivatalvezető.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!