Nem kell leépítéstől tartani a szentgotthárdi Opel-gyárnak. A német kormánnyal folytatott tárgyalások során semmilyen formában nem merült fel, hogy leépítik vagy bezárják az Opel szentgotthárdi gyárát, mondta el az mfor.hu-nak Mester Zoltán, a Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági Minisztérium szakállamtitkára. A politikus bízik abban, hogy a leépítésekről nem politikai, hanem üzleti döntés születik majd. Úgy véli, a szentgotthárdi egységnek ebből a szempontból nincs mitől félnie, hiszen a csoport egyik leghatékonyabb európai üzemének számít. Az Opel jövendőbeli új gazdája, a Magna már bejelentette: összesen több mint 10 ezer állást töröl majd az európai egységeknél.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!