Új vezetője van a Zrínyis iskolarádiónak

Két éve működik a szombathelyi általános iskola rádiója, amit a gyerekek szerkesztenek. A Nyugat Rádió munkatársai készítették el a szignálokat a stábnak, és az új tanévben megújul a műsor. Az új vezető, a nyolcadikos Seprenyi Fanni tervei között szerepel, hogy több zenei rész lesz, a hetente egyszer jelentkező adásban. Rendszeresen beszámolnak az iskola életét érintő hírekről, és várják a jelentkezőket, akik csatlakoznának a rádiós szerkesztőségéhez. A rádió vezetője elmondta, hogy sok időt és energiát igényel minden adás elkészítése.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek