A zászlók már ma kikerülnek a Markusovszky mellett a SZTK-hoz, a 11-es Huszár úti, illetve a szentgotthárdi intézetbe is. Lakner László elnök-vezérigazgató főorvos elmondta, hogy a dolgozók zöld szalagot viselnek majd tiltakozásuk jeléül. Az intézményvezetők szerint ugyanis a rendelkezésükre álló pénzből nem lehet megfelelően működtetni a kórházakat. Mint ismert az egészségügyi miniszter és a szakmai szervezet kedden 3 órán át egyeztetett, de nem tudtak megállapodni. A kórházak 25 és fél milliárd forintot kérnek, a tárcavezető pedig 4 és felet ajánl.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!