A szezont nagyon rosszul kezdő Hertha BSC a Német Kupából is kiesett, a Dárdai Pált végig a soraiban tudó berliniek az 1860 Münchentől kaptak ki hosszabbítás után, büntetőkkel. A híradások szerint a mérkőzés hőse az egykori csapata ellen védő Király Gábor volt.
A müncheniek már két góllal is vezettek, amikor a hajrában a Hertha bő tíz percen belül egyenlíteni tudott, Domovcsiszkij a 72., és a 79. percben lőtt góljaival hosszabbításra mentették a meccset Dárdaiék.
(Forrás: Index.hu)