Vasárnapig tart az idei szüreti fesztivál Kőszegen. Az idei termést ugyan még csak most szedik le a szőlős gazdák, de a korábbi évek boraiból bőven lesz kínálat a városban. A programokat több helyszínen tartják, és ma délután hirdették ki a Város bora verseny győztesét, amelyet 13 bor közül választott ki a képviselő testület. A 10., jubileumi Borkirálynő választást is megtartották. A jelölteknek ismerniük kell a borkészítés fortélyait, és az is fontos, hogy népszerűsíteni tudják a terméket, amelyet mától egy éven át képviselnek – hangsúlyozta Pócza Zoltán szervező.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!