A 89. számú főút Torony községet elkerülő szakaszán szombaton este tíz körül két gépkocsi ütközött, egy személy megsérült. Egy szombathelyi nő a kezelésére bízott személygépkocsival közlekedett a 89-es számú főútvonalon Szombathely felé. Feltehetően ittas állapota és a járművön lévő kopott gumiabroncsok miatt elvesztette uralmát a járműve felett, átsodródott a menetiránya szerinti bal forgalmi sávba, majd a szalagkorlátnak ütközött. Ezt követően a vele szemben az államhatár irányába haladó felsőcsatári nő által vezetett autónak csapódott. A baleset során a felsőcsatári nő és utasa megsérült. Mindkettőjük sérülése 8 napon belül gyógyuló.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!