Hatékonynak bizonyult a válságkezelés, megvan az esélye annak, hogy Magyarország jobban jöjjön ki a válságból, mint amilyen helyzetben a válság előtt volt - hangoztatta Kiss Péter, társadalmi kapcsolatokért felelős tárca nélküli miniszter szombaton egy Sárváron rendezett közéleti fórumon. Magyarország a válság után ismét Kelet-Közép-Európa egyik éllovasa lehet, de a helyzet javulását az állampolgárok nem a makroszámok alakulásából mérik le, hanem abból, hogy miként változnak megélhetésük körülményei - mondta a miniszter. Mint elhangzott, a kormány októberben tárgyalja meg a krízisalap gyűjtésének és felhasználásának tapasztalatait. Kiss Péter a sárvári közéleti fórum előtt átadta a Rum és térsége kistérségi szennyvíztisztító telepet, szülővárosában Celldömölkön pedig felavatott egy szökőkutat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!