Óránként hét-nyolc ember hal meg Magyarországon szív- és érrendszeri betegségben. Bár a korszerű kezelésekkel már egyre több embert meg tudnak menteni, a betegség előfordulása Magyarországon még mindig nagyon magas, hétszer gyakoribb, mint például Franciaországban. Vasárnap Szombathelyen is szűrővizsgálatot és felvilágosító tájékoztató programot tartottak a szeptember végi szív világnapja alkalmából. A szűrésre több mint 200-an jelentkeztek, zömében az idősebb korosztályból, mondta el rádiónknak Hajdú Endre a Szív a Szívért Egyesület elnöke.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!