Letették az alapkövét tegnap az új szennyvízberuházásnak, az ünnepségen részt vett Szabó Imre környezetvédelmi és vízügyi miniszter, Tatai Laura, a szaktárca főosztályvezetője, és Ipkovics György Szombathely polgármestere. Továbbfolytatódnak Szombathely és térségének szennyvízberuházásai a tavaly átadott fejlesztések során keletkezett maradványpénznek köszönhetően. Az 1,5 milliárd forint uniós forrásból most korszerűsítik a regionális szennyvíztisztító telep biológiai rendszerét, megújul a telep infrastruktúrája, a laboratórium és a diszpécserközpont épülete. Emellett a Zanati úti aluljáró csapadékvíz elvezetését is megoldják – hangsúlyozta Ipkovich György polgármester.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!