Ezüst minősítést szerzett Szombathely az Európai Virágos Városok Versenyén, az emléklapot és az emléktáblát a szombathelyi küldöttség múlt pénteken vette át a cardiffi városházán. Ipkovich György polgármester a keddi sajtótájékoztatón elmondta, hogy a nemzetközi versenyen a zsűri a pontozáskor nemcsak a város zöldterületeit értékelte, hanem az ifjúság környezettudatos nevelését is. Arra is jó volt a verseny, hogy rámutasson a hiányosságokra. Például a graffitiket nem sikerült eltüntetni teljesen, ezt a szakmai zsűri észre is vette. A jövőben a falfirkák visszaszorítására nagyobb hangsúlyt fektetünk – emelte ki Ipkovich György.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!