Újabb vis major kérelmekről döntöttek

A Nyugat-Dunántúli Fejlesztési Tanács újabb, a csapadék és árvíz miatt kárt szenvedett települések számára adható támogatásokról döntött. Mivel a testület már felhasználta az idei évre elkülönített vis major keretet, ezért az Önkormányzati Minisztériumtól várja, hogy további 65,7 millió forinttal támogassa a nehéz helyzetbe került településeket. Vas megyéből Velemér 10, Cák 6, Kőszegdoroszló 5,7 millió forint támogatásból tudná rendbe hozni az utakat, amelyeket a nagy mennyiségű csapadék rongált meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek