Az alakuló ülésen több vidéki szakember mellett szombathelyi újságírók is részt vettek, akik a nagykanizsai szabadúszó újságírót, szóvivőt, Tar Mihályt választották az egyesület elnökévé. Tar Mihály kérdésünkre válaszolva elmondta: a VÚE megalakulását mindenekelőtt az indokolta, hogy a speciális helyzetben lévő vidéki újságírók számára létrehozzanak egy közös érdekképviselet. Vas megyéből és az ország más részeiről is egyaránt várják a jelentkezéseket, az Egyesület tagja lehet bárki, nem kötik szakmai gyakorlathoz a felvételt, így a kezdő, pályájuk elején álló fiatalok is kérhetik felvételüket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!