Határidő-módosítást kér a kőszegi önkormányzattól az Innovációs Park Kft a volt posztógyár területének hasznosításával kapcsolatban. Amint arról beszámoltunk: tavaly egy nap alatt lebontották az ideiglenes műemléki védelem alatt álló üzemet. A bontási ügyben műemlékrongálás miatt indult büntetőperben a múlt héten első fokon felmentették a vádlottakat. A kőszegi önkormányzattal kötött szerződés alapján a területen már működnie kellene egy ipari parknak, amely száz embernek adna munkát, a jogi bizonytalanság miatt azonban elfordultak a terület hasznosítása iránt érdeklődő cégek - mondta Markovits András, az Innovációs Park Kft ügyvezetője. A cég ismét tárgyalásokat kezdett a terület értékesítéséről, egyelőre azonban nincs konkrét ajánlatuk.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!