Múzeumok Éjszakája Szombathelyen

Magyarországon 2003 óta országszerte megnyílnak a múzeumok kapui e rendezvény keretében. Szombathelyen a Savaria Múzeumba, a Smidt Múzeumba és a Vas Megyei Levéltárba várják az érdeklődőket ma éjfélig. A kiállításokon értékes nyereményekért egy TOTO-t is kitölthetnek a látogatók. Szommer Ildikó igazgatóhelyettes elmondta, hogy céljuk elsősorban a szórakoztatás és egy új közönségréteg becsábítása az eddig merevnek és unalmasnak tartott intézményekbe. Reményeik szerint az elmúlt évekhez képest még kedveltebb lesz az esemény.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek