Megnyitotta kapuit XV. Kőszegi Nyári Egyetem

A Társadalomtudományok és Európa-tanulmányok Intézete a budapesti Corvinus Egyetemmel közösen szervez fórumot a vasi kisvárosban június 21. és július 2. között. A programban évről évre több ország diákjai, szakértői gondolkoznak együtt a kultúra, a politika, a közgazdaság, és társadalmi problémák témakörében. Dr. Miszlivetz Ferenc igazgatótól megtudtuk: ebben az évben az unió kulturális sokszínűsége kerül előtérbe. A hagyományos képzés mellett a két hét alatt több egyetem folyamatos ötletelése, vitája zajlik Kőszegen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek