Véget ért a tanév, a diákok már vakációjukat töltik, azonban az iskolák még nincsenek zárva, hisz ilyenkor végzik el a szükséges karbantartási munkákat. A tervek szerint Szombathelyen, a Zrínyi Ilona általános iskolában, két tanteremben a parkettát újítanák fel, ehhez mintegy 600 ezer forintot várnak az önkormányzattól. Szükség lenne még a Rákóczi úti épületben a nyílászárók cseréjére, illetve a főépületben a tantermek festésére is, de erre idén biztosan nem kapnak pénzt. Információink szerint egyébként a városi fenntartási iskolák illetve óvodák karbantartására idén nyáron mintegy 160 millió forintot ad az önkormányzat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!