Nem büntetnek a regisztrációs jegy hiánya miatt

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium közleménye szerint a tárca az év végéig áttekinti a jelenleg működő rendszert és ezután dönt arról, hogyan követik nyomon a díjmentes utazásokat. A Vasi Volán járatain, a március 1-én bevezetett regisztrációs jegy óta a tapasztalatok azt mutatják, hogy havonta mintegy 95-98 ezer utas kérte az úgynevezett nullás jegyet az autóbuszvezetőktől. A korábbi tervek szerint július 1-e után a regisztrációs jegy nélkül utazókkal 500 forintos pótdíjat fizetettek volna, azonban ezt az intézkedést tegnap visszavonták – mondta el Derdák Miklós, a forgalmi üzletág üzemvezetője.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek