A Savaria Egyetemi Központba február 15-ig 693-an adtak be jelentkezést, hogy a Bologna rendszerben megszerzett alapdiploma után továbbtanuljanak. Az, hogy a mostani felvételi beszélgetésre kik mennek el, függ attól, hogy a jelentkezők közül mennyien tették le sikeresen a záróvizsgát, és rendelkeznek-e nyelvvizsgával. Ezek ugyanis alapfeltételek a mesterképzés megkezdéséhez. A korábbi felvételik szerepét egyébként átvették a motivációs beszélgetések, amin a hallgatók szakmai ismeretét mérik fel, és azt vizsgálják, hogy mennyire alkalmasak az adott pályára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!