A Hallgatói Önkormányzat idén nyáron is várja azok jelentkezését, akik szívesen segítenék az elsőéves egyetemistákat a beilleszkedésben. Ennek mindössze az a feltétele, hogy a Savaria Egyetemi Központ hallgatója legyen az illető. A következő tanév gólyatábora a Dél-Afrikai futball világbajnokság témájára épül majd, valamint az előző évekhez hasonlóan lesznek koncertek és színes kulturális, szórakoztató programok. A gólyapásztorok feladata lesz, hogy a leendő hallgatóknak bemutassák Szombathelyt – mondta el Fekete Tímea főszerevező.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!