Átadták az új patológiai tömböt

A Markusovszky Kórház új részlegét a Semelweis ünnepség keretében avatták fel. Az épület korábban mosodaként működött, most 400 millió forintból alakítottak ki orvosi szobákat, laboratóriumokat. Eddig a kórház különböző pontjain voltak a szövettani elemzésekhez kapcsolódó helyiségek, most egy osztályon belül oldják meg a vizsgálatokat. Az új tömbben 6 orvos dolgozik, munkájukat több mint 20 asszisztens segíti. A szombathelyi kórház fő profiljába tartozik az onkológia, az új részleg ennek működését támasztja alá - tájékoztatott Dr. Lakner László igazgató.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek