Nem lesz nyomozás a celldömölki képviselő ügyében

Nyomozás elrendelése nélkül zárta le a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság azt az ügyet, amelyben egy celldömölki fideszes önkormányzati képviselőt jelentettek fel -írja a Népszava. Horváth Melindát közérdekű és személyes adattal való visszaéléssel, továbbá hűtlen kezeléssel gyanúsították. Egy bejelentés szerint a képviselő jogsértően megszerzett taj-számok alapján jogosulatlanul igényelt az Országos Egészségbiztosítási Pénztártól támogatást, kórházban el sem végzett vizsgálatok után. Júniusban ugyan feljelentés kiegészítést rendeltek el az ügyben, de a hatóság a lapnak elmondta: a rendőrség nem találta bizonyíthatónak a gyanút.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek