Mosonmagyaróvári fiatalokat nyelt el a Delaware folyó

Uszály ütközött egy városnézőket, köztük magyarokat szállító kétéltű vízibusznak szerdán az egyesült államokbeli Philadelphiában. 37 ember esett a fedélzetről a Delaware folyóba, köztük magyarok is - adta hírül az MTI. "Egy 16 éves lány és egy 20 éves fiatalember tűnt el" - nyilatkozta az amerikai Nemzeti Közlekedésbiztonsági Hatóság helyszínen tartózkodó munkatársa. Mosonmagyaróvári fiatalok tűntek el, akik egy misszionárius csereprogram keretében utaztak az USA-ba. Legalább három magyar fiatal megsérült, őket kórházba szállították.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek