Diplomaosztó a SEK-en

Közel 500-an veszik át diplomájukat a ma kezdődő kétnapos ünnepségen a Művelődési és Sportházban. Az átadás követően a Savaria Egyetemi Központ három kara képviseletében egy-egy hallgató esküszik fel a rektori jogarra. Idén miniszteri és alma mater díjakat is adományoznak. Az elmúlt évekhez hasonlóan most is problémát jelent a nyelvvizsgák hiánya a diákok körében. Azok is részt vehetnek azonban a diplomaosztón, akiknek nincs ilyen bizonyítványuk és egy emléklappal ők is méltóképpen zárhatják tanulmányaikat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek