Hétfőtől a Vas megyében működő bíróságokon törvénykezési szünet kezdődik. -áll a Vas Megyei bíróság közleményében. Az ítélkezési szünet ellenére a jövő héten még tárgyalni fogják a sürgősebb ügyeket. Utána már csak a soronkívüliséget élvező ügytípusokat intézik. Az ügyintézés ügyeleti rendszerben változatlanul folytatódik. Az ügyfélfogadási rendben csak a Cégbíróságon, a szombathelyi és a kőszegi bíróságon lesznek változások. A törvénykezési szünet augusztus 19-éig tart. Addig panasznapot csak a Szombathelyi Városi Bíróságon tartanak keddenként délelőtt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!