Idén negyedik alkalommal teljesít szolgálatot a Magyar Vöröskereszt a tó déli partján. Július közepétől augusztus végéig 19 vas megyei önkéntes lát el szárazon, illetve vízben szerzett sérüléseket Balatonmáriafürdőtől egészen Zamárdiig. A szervezők a felszereléseket, valamint a nap elleni védekezéshez szükséges ellátást és ásványvizet biztosítják. Kenedli Csilla, a Vöröskereszt Vas megyei igazgatója rádiónknak elmondta, jövőre is várják az önkénteseket, akik a magyar tengernél szeretnének segíteni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!