Szombathelyre érkezett a Séta van kampány, amelyet az Egészséges Városok Magyarországi Szövetsége hívott életre. Október 15.-e a gyaloglás világnapja, és a szervezők célja, hogy addigra egy társadalmi mozgalmat hozzanak létre a Séta van program segítségével hazánkban. Szombathelyen is várják azokat, akik szeretnének csatlakozni. Pénteken délelőtt 11 órától a Fő téren lesz mozgásszervi szűrés, járóiskola, de keresik az ország legtöbbet járt cipőjét is – tudtuk meg Merena Rudolf szervezőtől. Játékos formában próbálják meg rávenni az érdeklődőket arra, hogy többet sétáljanak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!