Milliós hangszerlopás Szombathelyen

Zeneszerszámok tűntek el

Tegnap délelőtt szemtanú jelezte, hogy az egyik szombathelyi hangszerkereskedésbe betörtek. A helyszíni szemle megállapította, hogy az elkövető az ajtó befeszítésével jutott be az épületbe, és onnan közel 1,3 millió forint értékben hangszereket, illetve hangtechnikai eszközöket vitt magával.

Hamis kulcs

Ismeretlen tettes hatolt be egy toronyi házba, feltehetőleg lopott vagy hamis kulccsal, és a nappaliban található szekrényből közel 1,2 millió összegű készpénzt tulajdonított el.

Betörés a mobilkereskedésbe

Betörtek az egyik szombathelyi mobiltelefon kereskedésbe, és nem is mentek el üres kézzel: az elkövető a mellékhelyiség ablakát befeszítve játékszoftvereket, DVD filmeket, illetve készpénzt rakott zsebre. A lopási kár 300 ezer forintra rúg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek