Nehezebb lesz jogosítványt hosszabbíttatni

Augusztus elsejétől szigorodik a vezetői engedélyekhez előírt egészségügyi alkalmassági vizsgálat. A Magyar Nemzet információi szerint az új rendelet alapján a cukorbetegeknek, az infarktuson átesetteknek, a pszichiátriai betegeknek friss szakorvosi véleményt is mellékelniük kell a jogosítvány igényléshez, és akkor is legfeljebb öt évre hosszabbítható meg az okmány. Dr. Horvát Zsuzsanna háziorvos megkeresésünkre elmondta: sok betegnek van szívproblémája, nekik eddig is szakorvosi véleményhez kötötték a jogosítvány kiadását. Mivel a szakrendelésekre négy-nyolc hét az előjegyzési idő, így érdemes időben elkezdeni az ügyintézést, ha nem akarunk hónapokra vezetői engedély nélkül maradni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek