A Savaria Egyetemi Központban ma 11 órától várják azokat, akik még nem jelentkeztek, vagy eddig nem jutottak be az ősszel induló képzésekre. A pótfelvételin egyébként 56 képzést kínál a szombathelyi intézmény, köztük olyan szakokat is, amelyekre az elmúlt hetekben megkapott indítási engedély miatt most először van lehetőség jelentkezni. Ezek között szerepel az andragógustanár valamint a történelem mesterszak, illetve a közösségi civil szervező felsőfokú szakképzés. A nyílt napot a főépület dísztermében tartják. A pótfelvételi jelentkezési határideje egyébként augusztus 10-e, addig a Tanulmányi Hivatal munkatársai hétköznap 8 és 14 óra között várják az érdeklődőket a C–épület aulájában kialakított Felvételi pontnál.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!