Immár 25. alkalommal lesz rockzenétől hangos a sitkei kápolna domboldala augusztus 28-án. 1985-ben az első koncertet még a kápolnában szervezték, az összegyűlt adományokat a kápolna felújítására fordították. Mára az egyik legnépszerűbb hazai rendezvénnyé nőtte ki magát a fesztivál. Az idei évben is neves fellépők szórakoztatják a közönséget, augusztus utolsó szombatján színpadra lép a Beatrice, a MobilMánia, a Kormorán, a Lord, a Balázs Fecó Band és az Ossian is Sitkén.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!