A munkavédelmi felügyelőség vizsgálata szerint feketén dolgozott a szombathelyi Savaria mozi külső felújításában közreműködő alvállalkozónál az a férfi, aki még augusztus elsején munkavégzés közben lezuhant az állványról, és súlyos sérüléseket szenvedett - közölte a regionális munkaügyi és munkavédelmi felügyelőség igazgatóhelyettese hétfőn az MTI érdeklődésére. A vizsgálat ugyan még nem zárult le, de azt már megállapították, hogy a férfi azon a napon, amelyen a baleset történt, nem volt bejelentve az őt foglalkoztató alvállalkozónál. Hafner Miklós a baleset utáni napon az MTI-nek azt mondta: a munkahelyi baleset a leesés elleni védelem hiánya miatt következett be, ugyanis a födémkorláton csak egy műanyag szalag volt kihúzva, ami nem nyújtott kellő védelmet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!