Tűz volt egy szombathelyi hotelben

Tegnap este az egyik belvárosi hotel alagsorát árasztotta el sűrű füst, tüzet a hotel tűzjelzője időben jelezte. Kiderült, hogy az uszoda gépészetéhez tartozó elektromos vezetékek égett. A szigetelőanyag égése során sűrű mérgező füst keletkezett, így az első szintet a tűzoltók elővigyázatosságból kiürítették, A szállórészt nem érte el a füst. Az áramtalanítás után a vezetékek égése megszűnt, így már csak az uszodaépület átszellőztetésére volt szükség, és a vendégek újra visszatérhettek szobáikba. A kiürítés során körülbelül 15 vendégnek kellett rövid ideig az udvaron tartózkodnia. Személyi sérülés nem történt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek